Global Pazara Erişimde ISO 9001 Belgesi

Blog - 08OCAK'20

Global Pazara Erişimde ISO 9001 Belgesi

Hasan Şahap

Global pazarlara girmek ve pazarda iş yapmak, her işte olduğu gibi bazı gereksinim ve kriterler doğurur. Bu gereksinimleri karşılamak pazar oyucuları için zorunlu bir durumdur. Pazara giriş anahtarlarından birisi de ISO 9001 Belgesi’ dir.


ISQ Uluslararası Kalite Belgelendirme Servisi, Kuruluşların global pazarlama çabası adına uluslararası uygunluk ve düzenleyici hedeflere ulaşmak için güçlü bir çözüm olan ISO 9001’ i kuruluşlara en uygun şartlarda sunmaktadır.


Bilinen tüm sektörlerde yer alan üreticilere, dünya çapındaki pazarlar için gerekli sertifika erişimini kolaylaştıran ISQ Sistem Belgelendirme Hizmeti, pazara hızlı bir şekilde erişebilmek için süreçlerinizi kolaylaştıran bir çözümdür ve çözüm ortağı olarak yanınızdadır.


Global Belgelendirme Çözüm Ortağınız


Uluslararası Kalite Belgelendirme Servisimiz, aşağıdaki pazar gereksinimlerinize destek olmak için çalışmalar yapmaktadır.


Bu çalışmalar 3 başlıkta toplanabilir;


1.Üretilen uygun ürün ve/veya hizmet için süreçlerin ve ürünün ülkelerin özel ve genel gereksinimlerini karşılama durum incelemeleri,


2.Akredite bir ISO Belgesinin mevcut gereksinimlere uygun olarak tanındığının sağlandığı ülke onayları,


3.Akredite ve global tanınan sertifikanın, kuruluşun süreç, ürün ve hizmetlerini tam olarak karşılayan kapsamlarının, yani iştigal ve faaliyet alanının tam olarak belirlenmesi.


Devletler ve Global Organizasyon ve Kurumlar/Kuruluşlar tarafından tanınan bu sertifikalar ve bu sertifika programlarını desteklemek için ülke içinde de kuruluşunuzun temsil edilmesine ihtiyacınız olabilmektedir.


Ürün ve Hizmetler, üreticilerin belirli ülke gereklilikleri, onay süreci, proje durumu, etiketleme yönergeleri, diğer gereksinim ve talepleri hakkında doğru ve kapsamlı bir anlayışa sahip olmalarını sağlamak için özel süreç yönetimi ve kaliteyi destekleyecek şekilde tasarlanmalıdır.


ISQ;


•Doğrudan o ülkenin kabul ettiği akreditasyonu ve uluslararası düzenleyici kurumlarla doğrudan etkileşimlerle desteklenen belgelendirmeleri,


•Özel olarak uluslararası onay ihtiyaçlarını ve uluslararası devlet düzenleyici kurumlarıyla etkileşimlerini destekleyen ülke için gerekli akreditasyonu,


•Dünyada geçerli global akreditasyonlarımızla doğrudan belgelendirme hizmetleri verdiğimiz stratejik iş birliklerini hizmetinize sunar.


ISQ’ nun Global Onaylı ISO 9001 Belgelendirme Hizmetleri, dünya genelinde küresel ticarete açık hemen hemen her ülkeyi kapsayan bir yapıdadır. Belgenizi, Afrika, Asya, Amerika, Avustralya ve Avrupa’ nın hangi ülkesinde kullanacaksanız tercihiniz ISQ olmalıdır.


Global Belgelendirme için +90 216 305 4666 numaralı direk iletişim hattımızı kullanmanız ya da info@intersistemteknik.com mail adresimize talebinizi içeren bir mail atmanız çözümü elde etmenizin yegâne yoludur.