Hemen Bize Ulaşın ! +90216 305 4666

Ulusal ya da Uluslararası sektör ve pazarlarda ticarete tabi olmak isteyen kuruluşlar, ürünlerinin pazara giriş, dolaşım ve tüketici taleplerini karşılama konularında ihtiyaç duydukları sertifikalandırma faaliyetlerine “Ürün Belgelendirme “ denir.

Ürün Belgelendirme faaliyeti çıktısına da “Ürün Belgesi” denir.

Ürün Belgelendirme faaliyetleri, ürünlerin özelliklerini, niteliklerini, fiyatını, kalitesini, standartları karşılama oranını vb. birçok kriterlerin ortaya konmasını ve en önemlisi de müşterinin talebini karşılama konusunda bir onay ya da tescil sağlar.

Üreticiler ürünlerinin sınıfını ve kalitesini bu belgeler sayesinde tüketicilere sunarak hem güven hem de finansal karşılık sağlar. Ürün Belgesi olmayan ürünler ne kadar iyi olurlarsa olsunlar tüketici nezdinde güveni riske atarak talebi ortadan kaldırır. Tercih edilmeyen hal alırlar.

ISQ Belgelendirme, Üreticilerimize ürünleri konusunda her türlü belgeyi sağlayacak potansiyele ve uzman kadroya sahiptir. Ürünlerin belgelendirmesinde ihtiyaç duyacağınız belge adı, ürün belgesi fiyatı, ürün belgesi standardı, ürün testleri, üretim denetimleri, üretim ve proses bilgileri vb. konularda tüm sorularınıza cevap verecek ve belgelendirme hizmeti sağlayacaktır.

ISQ Belgelendirme birçok kapsamda uluslararası akreditasyona sahip, ürün belgelendirme ve ürün test hizmetleri sunmaktadır.