Hemen Bize Ulaşın ! +90216 305 4666

İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ) Belgelendirme (Sertifikasyon) Sorgulama / Doğrulama işlemi için info@intersistemteknik.com adresine belge (sertifika) ile ilgili bilgileri içeren bir mail göndererek sorgulama yapabilirsiniz.

İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ) Belgelendirme (Sertifikasyon)' a göndereceğiniz mailin içeriğinde Sorgulama / Doğrulama yapılacak olan Belgeye (Sertifikaya) ait fotoğraf / pdf dijital döküman veya firma adı ve belge numarası (sertifika numarası) bulunması zorunludur.

İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ) Belgelendirme (Sertifikasyon)' a göderdiğiniz mailin ardından yetkililerimiz kısa süre içerisinde sorgulama / doğrulama işlemini gerçekleştirerek ve sonucu için tarafınıza mail ile geri dönüş sağlayacaktır.

Geçerlilik tarihi sona ermiş belgeler (sertifikalar), İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ) tarafından yenilenmediği sürece geçersizdir.

Sertifika / Belge yenileme işlemleri için iletişim sayfamızdaki numaramızdan, e-posta adresimizden veya whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Şüpheli işlem bildirimlerini info@intersistemteknik.com mail adresine gönderebilirsiniz.