Hemen Bize Ulaşın ! +90216 305 4666

Ürün, işlem veya hizmetin belirli bir standart veya standarda uygun bir dokümantasyona göre veya hizmet ve ürünlerin üretim yeterliliği, tasarımı, üretim sonu sürekli muayene ve gözetimlerini, yeterli uygunluk verilmesi hizmetleri İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ) Kuruluşunca belgelendirilme faaliyetleridir.

İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ) 2007 yılından itibaren uzman personeli ile birçok konuda kalite belgelendirme hizmetlerini ilgili standartlar gereğince müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ) faaliyet alanlarında müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Her türlü bilgi, görüş ve önerileriniz için başvurularınızı bekleriz.

Bilgi almak, görüş ve önerilerinizi belirtmek için info@intersistemteknik.com adresimize mail gönderebilir veya +90216-305-46-66 telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Başvuru işlemleri için ise hızlı başvuru formunu doldurabilir veya whatsapp butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.