Bizi Arayın...
İletişim Merkezi: +90 216 305 4666
Bizi Arayın... İletişim Merkezi: +90 216 305 4666
cruelty-free

Cruelty Free


Cruelty Free Belgesi (Zulümsüz Etiketi), ISQ Belgelendirme spesifik yaşam zinciri etiketlemelerindendir.


Tüketiciye sunulacak Nihai Ürünler için "Hayvanlara Zulüm Yapılmadığının ve Hayvanların Test için Kullanılmadığının Tescilidir."


Bu belgelendirme, Test Odaklı yürütülen 3. taraf bir muayene ve tescil süreci uygulaması ile gerçekleştirilmektedir. Test odaklı yürüyen program, Akredite ve Lisanslı Laboratuvarlarımız tarafından test edilen ürünlerin tescillenmesi şeklindedir.


ISQ, Üretici Kuruluşların yaptığı başvuru sonrası, Akredite Laboratuvar Testleri ile ürünü/ürünleri tescil ederek sertifikalandırmaktadır.


Normal
27
Mar
Photos

City Lights in New York

The city that never sleeps.

New York, the largest city in the U.S., is an architectural marvel with plenty of historic monuments, magnificent buildings and countless dazzling skyscrapers.

Dairy
Free .

Süt Ürünü İçermez Belgesi

Dairy Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Süt Ürünleri" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Cruelty
Free .

Zulümsüz Belgesi

Cruelty Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünler için "Hayvanlara Zulüm Yapılmadığının ve Hayvanların Test için Kullanılmadığının Tescilidir."

İncele Başvur

Nihai ürünlerin "Tatlandırıcı İçermediğinin Teminatıdır."

Sugar
Free .

İlave Şeker İçermez Belgesi

Sugar Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "İlave Şeker" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Egg
Free .

Yumurta İçermez Belgesi

Egg Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Yumurta" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Fish
Free .

Balık İçermez Belgesi

Fish Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Balık" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Nuts
Free .

Kuruyemiş İçermez Belgesi

Nuts Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Kuruyemiş" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Veggie
.

Sebzeli Ürün Belgesi

Veggie Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Yalnızca Sebze" içerdiğini, analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Gluten
Free .

Glutensiz Belgesi

Gluten Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Gluten" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Soy
Free .

Soya İçermez Belgesi

Soy Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Soya" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

GMO/GDO
Free .

GMO/GDO İçermez Belgesi

GMO/GDO Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "GMO/GDO" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

SBS/NBŞ
Free .

SBS/NBŞ İçermez Belgesi

SBS/NBŞ Free Belgesi, Tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "SBS/NBŞ" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Caffeine
Free .

Kafein İçermez Belgesi

Caffeine Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Kafein" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Trans Fats
Free .

Trans Yağlar İçermez Belgesi

Trans Fats Free, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Trans Yağlar" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

MSG
Free .

Çin Tuzu İçermez Belgesi

MSG Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Çin Tuzu" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Colorant
Free .

Renklendirici İçermez Belgesi

Colorant Free, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Renklendirici" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Low Carb
.

Düşük Karbonhidratlı Ürün Belgesi

Low Carb Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Karbonhidrat Miktarının Düşük Olduğu" analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Nitrates
Free .

Nitrat İçermez Belgesi

Nitrates Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Nitrat" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Meat
Free .

Et Ürünleri İçermez Belgesi

Meat Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Et Ürünleri" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur

Sweetener
Free .

Tatlandırıcı İçermez Belgesi

Sweetener Free Belgesi, tüketiciye sunulacak Nihai Ürünlerin "Tatlandırıcı" içermediğinin analiz ve muayene ile tescil edilen bir etiketlemedir.

İncele Başvur