Hemen Bize Ulaşın ! +90216 305 4666

İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ), Müşterilerinin, Sertifikasyon gereksinimleri için; Test, Muayene ve Gözetim Hizmetleri’ nde çözüm odaklı Laboratuvar Hizmetleri vermektedir.

Seçkin, Uzman ve Lisanslı Taşeron Laboratuvarımızla, farklı sektörlere, Sertifika hizmetimiz için gerekli test/analiz hizmetlerini sorunsuz olarak cevaplandırmaktayız.

Firmamız imkanları ve Ülkemizin güzide Analiz Laboratuvarları ile yapmış olduğumuz bu iş birlikleri neticesinde; gıda, kozmetik, kimya ve tekstil sektörleri sertifikasyonları gereği yapılacak, test, analiz hizmeti; sertifikasyon müşterilerine, LVD Testi ve Eko Dizayn Testi’ ni (ERP Testi) de kapsamımız dahilinde tüm müşterilere verilmektedir.

Günümüz şartlarında ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında gelen en önemli test, ölçüm ve muayene hizmetleri, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak yapılmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanması için azami çaba gösterilmektedir. Yeterli Laboratuvar koşullarımızla ilgili sektörlere uygun çözümlerin merkezi olan İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ), bu şartları, ISO 17025 ve ISO 17020 standartlarına uygun olarak uyguladığı yönetim sistemleri gereği vermektedir.