Hemen Bize Ulaşın ! +90216 305 4666

İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ), müşterilerinin sertifikasyon gereksinimleri doğrultusunda test, muayene ve gözetim hizmetlerinde çözüm odaklı laboratuvar hizmetleri sunmaktadır. Seçkin, uzman ve lisanslı taşeron laboratuvarıyla, çeşitli sektörlere yönelik sertifikasyon hizmetleri için gerekli test ve analiz hizmetlerini sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır.

Firma, imkanları ve ülkedeki önde gelen analiz laboratuvarlarıyla yaptığı iş birlikleri sonucunda gıda, kozmetik, kimya ve tekstil sektörlerine yönelik sertifikasyon gereksinimlerine uygun olarak test ve analiz hizmeti sunmaktadır. LVD Testi ve Eko Dizayn Testi (ERP Testi) gibi çeşitli testleri kapsayan geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

İntersistem Teknik Sertifikasyon, günümüz şartlarında oldukça önemli olan test, ölçüm ve muayene hizmetlerini ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirmekte ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çaba sarf etmektedir. Yeterli laboratuvar koşulları, ISO 17025 ve ISO 17020 standartlarına uygun olarak uygulanan yönetim sistemleriyle sektörlere uygun çözümler sunan ISQ, müşterilere güvenilir ve kaliteli hizmet sağlamaktadır.