Hemen Bize Ulaşın ! +90216 305 4666

Misyonumuz

İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ) Belgelendirme (Sertifikasyon) olarak, 2007 yılından itibaren müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Misyonumuz, müşterilerimizin kurumsal yapılarını, güvenilirliğini ve performansını gizlilik ilkeleri doğrultusunda değerlendirmek ve uygunluğunu belgelendirerek sürdürülebilirliğini sağlamak ve geliştirmektir.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesini ve güvenilirliğini ön planda tutarak, kurumsal yapılarını değerlendiriyor ve gereken belgelendirmeyi sağlıyoruz. Bu süreçte müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz ve ilgili standartlar doğrultusunda hareket ediyoruz.

Amacımız, müşterilerimizin iş süreçlerini iyileştirmek ve sürdürülebilirliklerini sağlamak için en güncel yöntemleri ve standartları kullanarak hizmet sunmaktır. Bu şekilde, müşterilerimizin rekabet güçlerini artırmalarına ve sektördeki yerlerini güçlendirmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ) Belgelendirme (Sertifikasyon) olarak, 2007 yılından bugüne kadar edindiğimiz tecrübe, bilgi ve uzmanlığı müşterilerimizle paylaşarak hem müşterilerimizi hem de firmamızı geliştirmeyi ve uzun vadeli sürdürülebilirliğimizi sağlamayı vizyon ediniyoruz.

Firmamız, yıllar içinde kazandığı bilgi ve deneyimi müşterileriyle buluşturarak, işbirliği içinde güçlü ve uzun süreli ilişkiler kurmayı hedeflemektedir. Bu sayede, müşterilerimize en iyi hizmeti sunarken aynı zamanda kendi gelişimimizi de sürdürmeyi amaçlıyoruz.

İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ) Belgelendirme (Sertifikasyon) hizmetlerimizden faydalanmak ve tecrübemizden yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaramız +902163054666, Whatsapp iletişim numaramız ise +905326031128'dir. Ayrıca, bize e-posta yoluyla da info@intersistemteknik.com adresinden ulaşabilirsiniz. Size en uygun iletişim kanalını seçerek bize ulaşmanızı bekliyoruz.