Hemen Bize Ulaşın ! +90216 305 4666

İnteraktif bölümümüzde, Belge Sorgulama bölümümüzde yer alan belge sorgulama kısmı, firmamızdan belge almış müşterilerimizin belge sorgulamaları için oluşturulmuştur. Bir belge, geçerliliğini, buradaki sorgulama bölümünden çıkan sonuçlara göre sağlamaktadır. Belge sorgulama için firmamızdan almış olduğunuz belgenin belge numarası hanesinde yazılı olan sayı-harf karakter v.b. bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girerek belgenizi sorgulayabilirsiniz. Belgenizin durumunu bu kısımdan sorgulayamadığınız taktirde iletişim bölümümüzden firmamıza ulaşarak sorgulama yada yardım isteyebilirsiniz.

İnteraktif bölümümüzde yer alan diğer bir bölüm ise Logolar’ dır. Firmamızdan almış olduğunuz belgeler için (türüne ve özelliğine göre değişkenlik arz eden standartlarda) bu bölümde yer alan logo seçeneklerinden ilgili logoyu seçip kaydedebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Şayet logolar ihtiyacınızı karşılamıyor ise logoların vektörel formatını iletişim bölümünden firmamıza ulaşarak ilgili yöneticiden isteğinizi ve kullanım amacınızı beyan ederek isteyebilirsiniz. Logolar her türlü kullanım için geçerli değildir. Logo kullanım noktasında bilinmesi gereken durumlar mevcuttur. Bu durumlardan kısaca bahsedersek,

Logolar ürünün üzerinde direkt yada endirekt olarak kullanılamaz, Ambalajlar, kutular, araçlar, reklam promosyon materyalleri, katalog, broşür, tabela, pano gibi yerlerde kullanılabilir.

Logo kullanımı hakkında net bilgi için Ana sayfada bulunan logo kullanım talimatını okumanızı tavsiye ederiz. Logoyu düzgün kullanmak, tüketiciyi yanıltmamak açısından önemlidir.