Hemen Bize Ulaşın ! +90216 305 4666

ISQ TECNIC – TEKNİK SERVİS


Elektronik AR&GE Tasarım PCB Üretim

Elektronik günümüzde her sektörde işleyişi kolaylaştırmak adına yazılımsal veya donanımsal komponentler kullanılarak hazırlanan devreler ile hayatımıza yön vermektedir.

Konusunda uzman mühendislerimizin imzası ile hayata geçirmek istediğiniz hazır projelerinizin tasarımları, geliştirilmesi, uygun komponent ve PCB seçimlerini tarafımızca hazırlayıp yazılımları ile hazır hale getirip üretim e taşıyoruz.

Sıfırdan ürün tasarımlarınızı oluşturup devre şemalarını çizildikten sonra PCB üretim hattımızda üretimini gerçekleştiriyoruz. Üretimi yapılan PCB’ lerinizin elektronik komponent dizilim işlerini gerçekleştirip kalite kontrol süreci sonrası teslimatını yapıyoruz.


Elektronik PCB Yenileme

Yenilemek istediğiniz elinizde numunesi olan garanti süresi ve yedek parça desteği bitmiş endüstriyel medikal otomotiv tekstil makina ve cihazlarınıza ait PCB’ lerinizin ve temin edemediğiniz elektronik komponentlerinizi günümüz teknolojisine uygun bir şekilde mühendislerimizin AR&GE ve tasarımı ile güncelleştiriyoruz.


Profesyonel Elektronik Kart Onarım

Endüstriyel medikal tekstil otomotiv sektöründe kullanmakta olduğunuz cihaz makina veya sistemlerinize ait arızalı olduğu tespit edilen elektronik kartlarınızın uzman ekip arkadaşlarımız tarafından profesyonel arıza tespit cihazlarımız ile gerekli ölçüm ve kontrollerini sağlandıktan sonra arızalı olduğu tespit edilen komponentlerin değişimlerini yaparak onarımlarını garantili bir şekilde yapmaktayız.


Elektriksel Ölçümler

LVD TESTLERİ (LOW VOLTAGE DIRECTIVE)

TS EN 60335-1 ve TS EN 60204-1 LVD Testleri, başta TS EN 61010-1 ve diğer standartları karşılayan test cihazları ile ölçümü gerçekleştirilecek makinenin elektriksel donanımının minimum güvenlik gerekliliklerini karşılayıp karşılamadığı ilgili testlerin gerçekleştirilmesi suretiyle yapılır.

Bu testlerin bazıları;
 • GİRİŞ GÜCÜ VE AKIM KONTROLÜ,
 • ISINMA KONTROLÜ,
 • ÇALIŞMA SICAKLIĞINDA KAÇAK AKIM VE ELEKTRİK DAYANIMI,
 • GEÇİCİ AŞIRI GERİLİM DENEYİ,
 • NEME KARŞI DAYANIKLILIK DENEYİ,
 • KAÇAK AKIM VE ELEKTRİK DAYANIMI,
 • TRANSFORMATÖRLERİN AŞIRI YÜKE KARŞI KORUNMASI,
 • DAYANIKLILIK DENEYLERİ,
 • İÇ İLETKENLER DENEYİ,
 • TOPRAKLAMA DÜZENLERİ KONTROLÜ,
 • ISIYA VE YANMAYA DAYANIKLILIK KONTROLÜ,
 • PASLANMAYA KARŞI DAYANIKLILIK KONTROLÜ,
 • İĞNE ALEVİ DENEYİ VB. DENEYLER İLE İLGİLİ KONTROLLER SAĞLANABİLMEKTEDİR.

TS EN 60335-1 GENEL STANDARDINDA İLGİLİ TÜM TESTLER TARİF EDİLMESİNE RAĞMEN STANDARD BAĞLAMINDAKİ HER ÜRÜN İÇİN ALT STANDARTLAR BULUNABİLİR VE YALNIZCA ÜRÜNLE İLGİLİ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ GEREKLİ TESTLERİN HANGİLERİ OLDUĞU BU ALT STANDARTLARDA BELİRLENMİŞTİR.

NOT: TS EN 60204-1 Testleri İçin Web Sitemizin “Testler” Bölümü’ Nü İnceleyebilirsiniz!


ISQ TECNIC - MEDİKAL

İNTERSİSTEM TEKNİK MEDİKAL CİHAZLAR (ISQ MEDICAL DEVICE) Olarak, 2006 Yılından İtibaren Profesyonel Olarak Sağlık Kuruluşlarına, Özel Hastanelere, Muayenehanelere, Tıp Merkezlerine, Veteriner Kliniklerine, Devlet ve Üniversite Hastanelerine, Ultrasonografi ve Ekokardiyografi Cihazlarının ve Ekipmanlarının Ayrıca Laboratuvar Cihazlarının Muayene, Teknik Servis, Kurulum, Aplikasyon ve Bakım-Onarım Hizmetlerini Sağlamaktayız.


Medikal Cihaz Muayeneleri

Tüm medikal cihazların elektriksel ölçümlerini ve fiziksel kontrollerini belirlenen periyotlarda muayene ve verimlilik kontrol hizmetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.


Laboratuvar Cihazları Onarımları

Laboratuvarınızda bulunan tüm Medikal Diagnostik IVD Point of Care cihazlarınızın teknik arıza çözümleri, orijinal yedek parça değişimleri ve bakım hizmetlerini garantili bir şekilde yapmaktayız.


Laboratuvar Hızlı Tanı Kaset Test ve Sarf Malzeme Teminleri

Laboratuvarınızda ihtiyaç duyduğunuz güvenirliliği yüksek düzeyde ve kullanıcı referansları olan hızlı tanı kaset testlerimizin teminleri ve sarf malzemelerinizin teminlerini yapmaktayız.


Floresan İmmünoassay Tanı Test Cihazları

Distribütör bayisi olduğumuz belirli marka cihazlarımız ile hızlı tanı testlerinde güvenirliği yüksek ve kullanıcı referansları olan floresan ışıma metodu kullanarak güvenli sonuçlar elde etmemizi sağlayan ürün grubumuzdaki cihazlarımız ile hizmetinizdeyiz. Manuel cihaz, yarı otomatik cihaz ve tam otomatik seçenekleri ile kapasitenize uygun şekilde tercih edebileceğiniz Türkçe kullanıcı arayüz kullanılan bu cihazlarımız da tam kan, serum, plazma örneklerinizi kolayca çalışabilirsiniz. Kuru sistem olarak çalışan bu cihazlarımızda kit kaybınız olmadan ve arıza olasılığı düşük olması tercih sebeplerindendir. Test süreleri 3 ila 15 dk. aralığında çalışmaktadır.Ultrason CihazI Bakım ve Onarım Anlaşmaları

İNTERSİSTEM TEKNİK MEDİKAL CİHAZLAR olarak, kurumlarınıza yapılan anlaşma doğrultusunda ultrason cihazınızın belirli periyotlarda koruyucu bakımlarını yaparak sürekli ve sorunsuz bir şekilde çalışması için hizmetinizdeyiz. Marka, model ayırt etmeksizin Ultrason cihazlarınızın aylık yıllık bakım anlaşması hizmetimiz ile istenilen periyotlarda bakımlarını yapmaktayız yapılan bakım anlaşmalarına göre arıza veya arıza durumu oluşturabilecek durumlar tarafınıza bilgilendirmesi yapılarak arıza öncesi tespit ile cihazınız sorun çıkarmadan müdahale edip cihazınızın çalışmasında oluşabilecek aksaklıkların önüne geçiyoruz.

 • Fiziksel Kontroller
 • Elektriksel Kontroller
 • Toz Bakımları
 • Cihaz Yüzey Temizliği
 • Ekipman Sağlamlık Kontrolleri
 • Donanımsal ve Yazılımsal Kontroller
 • Gerekli Kullanıcı Bilgilendirmeleri

Ultrason Cihazı Onarımları

Marka model ayırt etmeksizin yazılımsal veya donanımsal oluşan veya oluşabilecek arızalarınızın tespitlerini yaparak yerinde veya teknik servimizde onarımını yapmaktayız. Gereken yedek parça veya arızalı elektronik kartlarınızın onarımlarını teknik servisimizde profesyonel ekip arkadaşlarımız ile onarımlarını garantili bir şekilde yapmaktayız.

Onarımı mümkün olmayan elektronik kartlarınızın kart teminlerini yapmaktayız.


Ultrason PROB - Printer Onarımı ve Satış Hizmetleri

2D-4D Problarınızda oluşan arızaların onarımlarını sağlamaktayız.

2D probların aşınan yüzeylerinin yeniden kaplamasının yapılması-yırtık kopuk kablolarının onarımlarını yapmaktayız.

4D problarınızın kep değişim hizmetleri ve mekanik olarak hata vermelerinden dolayı oluşan arızların onarım hizmetlerini sağlamaktayız.

Cihazınız da kullandığınız siyah beyaz ve renkli printerlarınızda oluşan arızaların giderilmesi de tarafımızca sağlanmaktadır.

Sıfır-ikinci el ultrason probları ihtiyaçlarınızın teminini yapmaktayız.

Sıfır ikinci el printer ihtiyaçlarınızın teminini yapmaktayız.


Profesyonel Elektronik Kart Tamir Hizmetleri

Medikal cihaz ve endüstriyel sektörlerde kullanmakta olduğunuz cihazlarınızın elektronik kartlarından dolayı oluşan spesifik arızaların profesyonel kart tamir cihazlarımızda yapılan testler ile onarımlarını garantili bir şekilde yapmaktayız.