Hemen Bize Ulaşın ! +90216 305 4666

Caffeine Free Belgesi (Kafein İçermez Etiketi), ISQ Belgelendirme'nin özel yaşam zinciri etiketlemeleri arasındadır.

Tüketiciye sunulan nihai ürünlerin "Kafein" içermediğini analiz ve muayene ile belgeleyen bir etiketlemedir.

Bu belgelendirme, test odaklı 3. taraf bir muayene ve tescil süreci ile gerçekleştirilmektedir. Test odaklı yürütülen program, akredite ve lisanslı laboratuvarlarımız tarafından test edilen ürünlerin tescillenmesini içerir.

ISQ, üretici kuruluşların yaptığı başvuruların ardından, akredite laboratuvar testleri ile ürünleri tescil ederek sertifikalandırmaktadır.

Caffeine Free Logosu ya da Etiketi Nasıldır ?

Caffeine Free Belgesi: Üreticilere Kaliteyi ve Güvenilirliği Taşıyan Bir İşarettir.

Caffeine Free Belgesi, özel üreticilere "Kafein İçermez" kategorisinde başarılı olmaları durumunda verilen özel bir belgedir. Üreticiler, bu belgeyi ürünlerine logo veya etiket şeklinde uygulayabilir ve istenirse dijital sertifikayı temsil eden QR-KOD'u da kullanabilir. QR-KOD, organizasyonun kamuoyuna açık portal linkine yönlendirerek belgeyi indirmek isteyenlere kolay bir erişim sağlar.

Uluslararası Caffeine Free Logosu veya Etiketi, Şekil 1'de gösterildiği gibidir (Caffeine Free Şekil 1).

Caffeine Free Şekil 1

Logo, yayınlanan Caffeine Free Logo Kullanım Talimatına uygun olarak kullanılmalıdır ve herhangi bir haksız logo kullanımı durumunda hukuki işlem başlatılabilir.

ÖNEMLİ NOT: Haksız logo kullanımında hukuki işlem yapılmaktadır.

Caffeine Free Belgesi, ürünlerin sağlık ve güvenlik garantisi vermez. Ancak, bu belge, ürünlerin "Kafein İçermez" kategorisinde olduğunun doğrulanmasını sağlar. Belgelendirme, ürünlerin kalitesini ve güvenilirliğini simgeler, böylece tüketicilerin tercih etmelerini kolaylaştırır.