Hemen Bize Ulaşın ! +90216 305 4666

Sugar Free Belgesi: Sağlıklı Tercihin İşareti

Sugar Free Belgesi (İlave Şeker İçermez Etiketi), ISQ Belgelendirme tarafından uygulanan özel yaşam zinciri etiketlemeleri arasında yer almaktadır.

Tüketiciye sunulan nihai ürünlerin "İlave Şeker" içermediği analiz ve muayene ile belgelenen bir etiketlemedir.

Bu belgelendirme süreci, test odaklı bir 3. taraf muayene ve tescil programı ile yürütülmektedir. Test odaklı süreç, akredite ve lisanslı laboratuvarlar tarafından test edilen ürünlerin tescillenmesi şeklinde gerçekleştirilmektedir.

ISQ, üretici kuruluşların başvurularının ardından, akredite laboratuvar testleri ile ürünleri tescil ederek sertifikalandırmaktadır.

Sağlıklı Tercih İçin Güvenilir Belge

Sugar Free Belgesi, sağlık ve güvenlik garantisi vermez, ancak tüketicilere "İlave Şeker İçermez" tercihini güvence altına alan bir işarettir.

Sugar Free Logosu ya da Etiketi Nasıldır ?

Sugar Free Belgesi: Sağlıklı Tercihin Ödüllendirildiği İşarettir

Sugar Free Belgesi, ISQ Belgelendirme tarafından verilen özel bir onaydır ve üreticiler, bu belgeyi alarak ürünlerine hak kazanır. Üreticiler, Sugar Free Logosu'nu veya Etiketi'ni ürünlerine ekleyebilir ve istedikleri takdirde dijital sertifikayı temsil eden QR-KOD'u kullanarak organizasyonun kamuoyuna açık portal linkinden indirip kullanabilir.

Uluslararası Sugar Free Logosu veya Etiketi, Şekil 1'de gösterildiği gibi kullanılır (Sugar Free Şekil 1).

Sugar Free Sugar Free Şekil 1

Logo, yayınlanan Sugar Free Logo Kullanım Talimatına uygun olarak kullanılmalıdır ve haksız logo kullanımı durumunda hukuki işlem başlatılabilir.

Sağlık ve Güvenlik Garantisi Vermez, Ancak Kalite ve Sağlıklı Tercih İşaretidir.

Uyarı! Sugar Free Belgesi, ürünlerin sağlık ve güvenlik garantisi vermez. Ancak, bu belge, tüketicilere ürünlerin "İlave Şeker İçermez" kategorisinde olduğunun kanıtıdır ve kaliteli ve sağlıklı bir tercih yaptıklarını gösterir.