Hemen Bize Ulaşın ! +90216 305 4666
Müşteri ile İletişim’in Önemi BLOG
23 MART'21

Müşteri ile İletişim’in Önemi

Hasan Şahap

ISO 9001 Belgesi için kriter olan ISO 9001 Standart’ ının temel yapısını “Müşteri Odaklılık” oluşturur ve standart ona göre yönlendirme ve tanımlama yapar.

Müşteri ile İletişim’in Önemi’ ni anlatmaya çalıştığımız bu yazımızda, Müşterilerinizi dinlemenizin ve uygun yanıtlar verebilmenin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaya çalıştık. Müşterilerinizle iletişim kurmak da Devamını okumak için tıklayın...

LVD Direktifi Yönetmeliği ve LVD Testi Nedir ? BLOG
24 OCAK'21

LVD Direktifi Yönetmeliği ve LVD Testi Nedir ?

Hasan Şahap

Elektrikli ekipmanlarla ilgili tüm gereklilikler, AB direktiflerinde ve yönetmeliklerinde ve ayrıca ilgili ulusal mevzuatta belirtilmiştir. Bu bağlamda, CE işaretli elektrikli ürünlerin olması durumunda dikkate alınması gereken LVD, EMC, WEEE, Eco Design Direktifi-ErP, ATEX, RoHS2 gibi direktifler bulunmaktadır.

LVD direktifi/yönetmeliği Devamını okumak için tıklayın.. .

ISO 45001 Belgesi İş Güvenliği Standardı İncelemesi BLOG
23 OCAK'21

ISO 45001 Belgesi İş Güvenliği Standardı İncelemesi

Hasan Şahap

Sektörleri heyecanlandıran yeni İş Güvenliği Standardı ISO 45001, artık hayatımızda…

Bir kuruluş, faaliyetlerinden etkilenebilecek insanlara, örneğin çalışanları, yöneticileri, müteahhitleri ya da ziyaretçileri ve özellikle de bu faaliyetleri yürütmek için kuruluşa bağlıysa, mesleğin gereği olarak insanlara zarar verme riskini en aza indirmesini sağlamaktan sorumludur. Devamını okumak için tıklayın.. .

5 Aşamalı Forklift Periyodik Kontrolü Muayenesi Nasıl Yapılır ? BLOG
23 OCAK'21

5 Aşamalı Forklift Periyodik Kontrolü Muayenesi Nasıl Yapılır ?

Hasan Şahap

İş dünyasında yaygın olarak kullanılan, elektrikli, akülü, motorinli, benzinli gibi çeşitleri bulunan iş ekipmanlarından Forklift Periyodik kontrol ve muayenesi yasal zorunluluk olarak yapılmalıdır.

Periyodik Kontrol belirli aşamalar ile yürütülen faaliyetler bütünüdür. Bu faaliyet aşamalarını sizin için inceledik. Devamını okumak için tıklayın.. .

Transpalet Periyodik Kontrolü ve Muayenesi Nasıl Yapılır ? BLOG
23 OCAK'21

Transpalet Periyodik Kontrolü ve Muayenesi Nasıl Yapılır ?

Hasan Şahap

Üretim sektörünün olmazsa olmaz ekipmanlarından ve günümüzde bir hayli fazla çeşidi olan Transpaletlerin her yıl en az 1 defa Transpalet Periyodik kontrol ve muayenesi işlemine tabi tutulması yasal zorunluluk ve yükümlülüktür. Ekipmanın kontrolü kefiyete bırakılmamıştır.

Bir Periyodik Kontrol Devamını okumak için tıklayın.. .

İnşaat Sektöründe ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin Önemi Nedir ? BLOG
21 OCAK'21

İnşaat Sektöründe ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin Önemi Nedir ?

Hasan Şahap

İnşaat sektöründe kullanılan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi (KYS) gerçekten kalite planlaması, kalite güvencesi ve kalite kontrolünü ifade eder. KYS, inşaat endüstrisinin hedeflerine ve uygunluğuna ulaşılmasına yardımcı olur. İnşaat projelerinin başarıyla tamamlanmasını ve belirlenen süre Devamını okumak için tıklayın...

ISO 9001 KYS Tedarikçi Kalitesi ve Geliştirmesi ? BLOG
20 OCAK'21

ISO 9001 KYS Tedarikçi Kalitesi ve Geliştirmesi ?

Hasan Şahap

Üretim ve Hizmet sektöründe yer alan kuruluşların neredeyse tamamı, dış tedarikçilerden hammadde, yarı mamul ve/veya hizmet satın almaktadır. Genellikle Gıda ve Otomotiv üreticileri, ülke içi ve/veya yurtdışından birden fazla tedarikçiden malzeme satın alırlar. Tedarikçi seçme, kalifikasyon, değerlendirme Devamını okumak için tıklayın...

ISO 9001 Denetim Süresini Artıran ya da Azaltan Faktörler Nelerdir ? BLOG
19 OCAK'21

ISO 9001 Denetim Süresini Artıran ya da Azaltan Faktörler Nelerdir ?

Hasan Şahap

ISO 9001 Belgesi Belgelendirme denetimlerinde denetim süreleri, kuruluşlar tarafından yapılan başvuru bilgileri ve ISO 9001 dokümante bilgileri göz önünde bulundurularak tespit edilir ve planlanır.

Yapılan planlarda denetimlerin kaç adam/gün yapılacağına Devamını okumak için tıklayın...

Muayene Kuruluşu Akreditasyon Süreci Nasıldır ? BLOG
18 OCAK'21

Muayene Kuruluşu Akreditasyon Süreci Nasıldır ?

Hasan Şahap

TS EN ISO 17020 standardı, buna uygun olarak muayene yapan kuruluşlara duyulan güveni geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır.

Standart, ISO 9000 (ISO 9001) serisi standartlar ve ISO/IEC Guide 39 gibi Avrupa ve uluslararası dokümanlarda yer alan şartlar ve tavsiyeleri dikkate alarak muayene yapan kuruluşlarının deneyimlerinin ışığı altında Devamını okumak için tıklayın...


1 2 3

Hızlı Başvuru